Голова  Союзу Української Молоді Мурмана Микола МалухаСоюз української молоді Мурмана запрошує вас його відвідати

Союз української молоді Мурмана запрошує вас відвідати, сайт українців Мурманська http://murman.sumno.com, що недавно відкрився.

Наш cайт присвячений життю і діяльності української діаспори на Кольському півострові. Тут ви знайдете звіти про проведені заходи і акції, а також статті на різну тематику.

Автори проекту відкриті до співпраці (взаємне розміщення банерів, кнопок і посилань, обмін статтями і новинами про минулі заходи) з дружними і близькими за тематикою мереженими проектами.

Задумане неможливо було реалізувати без технічної, практичної і моральної підтримки адміністрації інтернет-порталу Сумно.ком..

Прес-центр Союзу української молоді Мурмана

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.">Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Шановні друзі, хочу попередити, що на нашому хостінгу посилання http://www.murman.sumno.com/ не працює, а тому треба набирати адресу murman.sumno.com, без www...

З повагою Микола МАЛУХА

murman-sumno-com

Розповідь телевізійним журналістам про сайт українців Мурмана

На світлинах: Голова Союзу Української Молоді Мурмана Микола Малуха. murman-sumno-com. Розповідь телевізійним журналістам про сайт українців Мурмана.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід

Останні коментарі

Обличчя української родини Росії

Обличчя української родини Росії

{nomultithumb}

Українські молодіжні організації Росії

Українські молодіжні організації Росії

Наша кнопка