Прапор Королівства НорвeгіїЗ Днем незалежності та Днем конституції, шановний пане Генеральний консул!

В сусідній з нами Норвегії 17 травня святкували День незалежності, який співпадає одночасно з Днем конституції. З цими світлими святами вирішили привітати норвезький народ, в особі Генерального Консула Королівства Норвегії Руне Остхейма в результаті особистої аудієнції, Національно-культурна автономія українців Мурманської області і Спілка української молоді Мурмана.

Співголови Національно-культурної автономії українців Мурманської області Наталя Литвиненко-Орлова та Богдан Лаврів і я – голова Спілки української молоді Мурмана Микола Малуха побажали міцного здоров'я, світлого неба над Норвегією, щастя і успіху, а також Многая Літа процвітання і миру пану Консулові, рідним, друзям, а також всім його співвітчизникам.

Керівники української діаспори Мурманської області подарували пану Руне букет квітів, вітальну листівку і державний прапор України. В ході поздоровлення Наталія Литвиненко-Орлова і Богдан Лаврів запросили Генерального консула на майбутні заходи національно-культурної автономії і концерти хору української пісні «Лелеки».

Микола  Малуха  (праворуч)   разом з Консулом Норвегії в Мурманську

На світлинах: Державний прапор Королівства Норвегії. Генеральний Консул Королівства Норвегії Руне Остхейм і голова Управи СУММ Микола Малуха.

Микола МАЛУХА,

Голова Управи

Спілки української молоді Мурмана

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.">Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід

Останні коментарі

Обличчя української родини Росії

Обличчя української родини Росії

{nomultithumb}

Українські молодіжні організації Росії

Українські молодіжні організації Росії

Наша кнопка