Данило МалухаКоментар керівника прес-центру Спілки української молоді Мурмана 

Європейський музичний конкурс "Євробачення" давно закінчився, а конфлікти навколо нього все не утихають. Тут і питання відносно достовірність пісні Марії Шеріфовіч (Сербія), тут і скандал навколо фрази «Вєрки Сердючки» "Лаша тумбай" (або "раша гудбай") і багато чого іншого.

Цього разу почалися розбіжності між російською і українською телекомпаніями.  На результати голосування за учасників "Євробачення" на Україну вплинув російський "Перший канал". Так порахувала Національна телекомпанія України і в кінці минулого тижня направила офіційну скаргу в Європейський мовний союз з вимогою переглянути підсумки конкурсу пісні "Євробачення". На думку української сторони, під час трансляції фіналу "Євробачення" 12 травня російський "Перший канал" порушив регламент конкурсу. Річ у тому, що по правилах фінал може транслюватися на території країни-учасниці тільки однією наземною станцією, а "Перший канал" показував Євробачення і на Україні, і це могло вплинути на результати голосування. За даними дослідницької компанії "GFK-Україна", частка "Першого каналу" в цій країні складає 10,5%. Такий високий рейтинг і став приводом для скандалу. До того ж, "Перший канал" окрім трансляції показував присвячене "Євробаченню" ток-шоу Андрія Малахова, в якому глядачів активно закликали голосувати за "Сєрєбро", а українського учасника Андрія Данілко або ігнорували, або висміювали. У результаті вийшло, що в українському телеефірі говорили про російське "Сєрєбро" більше, ніж про якого-небудь іншого учасника конкурсу.

Мурманська радіостанція Power Хіт Радіо вирішила дізнатися думку української молоді щодо "Євробачення". Радіоведучий Максим Байков узяв інтерв'ю у керівника прес-центру Спілки української молоді Мурмана Малухи Данила.

У даному інтерв'ю Данило висловив думку організації, що цей конкурс немає великого значення і не відрізняється вищій якістю. Також у своєму інтерв'ю звернув увагу на творчість «Вєрки Сердючки», яка яка тільки дискредитує враження на здобутки української культури.

На запитання: "Кого на ваш погляд треба відправляти на міжнародні музичні конкурси як найкращих представників від українських виконавців?" Данило відповів, що цього гідні гурти "Тартак", "Воплі Відоплясова", "Океан Ельзи" та багато інших представників української сцени.

Рower hit radio

На світлинах: Данило Малуха. Мурманська радіостанція Power Хіт Радіо.

Микола МАЛУХА,

голова Управи Спілки української молоді Мурмана.

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.">Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. 

Прослухати інтерв'ю ви зможете на офіційному сайті Power Hit Radio.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід

Останні коментарі

Обличчя української родини Росії

Обличчя української родини Росії

{nomultithumb}

Українські молодіжні організації Росії

Українські молодіжні організації Росії

Наша кнопка