Emblema СУМТим, що шанують і люблять Бога, Україну і своїх ближніх 

Спілка української молоді в Україні впродовж 17 років займається вихованням нової генерації українців, що шанують і люблять Бога, Україну і своїх ближніх. Цілеспрямована і відкрита система виховної взаємодії дітей і дорослих, в якій юнацтво є паритетним учасником, заснована на національних і християнських засадах, сприяюча оптимальному розвитку дітей – запорука успіху СУМ в Україні., повідомила нам 27 липня 2007 р. Неля Лавріненко, голова крайовой управи СУМ Спілки української молоді в Україні (т. 38 067 595 14 31).

Цього літа від 3 по 16 серпня поблизу м. Чернігова (с. Шестовиця Чернігівського району, Чернігівської області) СУМ В Україні проведе табори для української молоді: старшого юнацтва - «Литаври» і молодшого юнацтва «Кольорові олівці». Очікується приїзд юнацтва та молоді з Києва, Львівської, Тернопільської, Івано-Франківської, Хмельницької, Донецької та інших областей нашої Батьківщини, а також з Російської Федерації, Франції і Естонії.

Впродовж двох тижнів молоді українці пізнаватимуть історію, традиції, культуру і державний устрій України, основи діяльності і функціонування СУМ в Україні. У зв'язку з 75-літтям створення Української Повстанської Армії і 100-літтям з дня народження її головного командира Романа Шухевича, докладніше буде розглянута історія національної боротьби українців в роки Другої світової війни.

Окрім теоретичних занять, програми таборів передбачає катехизацию (спілкування із священиками, відвідини богослужінь), спортивні змагання, ручні роботи, інсценізації, українські дискотеки, мандрівки і багато іншого. Весь день таборовика розписаний по хвилинах, тому нікому не доведеться нудьгувати.

Микола МАЛУХА.

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.">Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. 

Під прапором СУМ

Оргкомітет табору

На світлинах: Емблема СУМ. Під прапором Спілки української молоді в Україні. Оргкомітет табору.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід

Останні коментарі

Обличчя української родини Росії

Обличчя української родини Росії

{nomultithumb}

Українські молодіжні організації Росії

Українські молодіжні організації Росії

Наша кнопка