Заслужена артистка України Оксана Ластов’як після вручення їй нагороди Послом УкраїниВітаємо керівницю родинного гурту “Світлиця” пані Оксану Ластов’як з присвоєнням їй звання “Заслужений артист України”

Мурманські «Лелеки» щиросердно вітають щиру та доброзичливу, а найбільше, надзвичайно талановиту Берегиню пісні нашої вкраїнської, керівника родинного гурту «Світлиця» пані Оксану Ластов’як  з присвоєнням їй високого державного звання – «Заслуженої артистки України». (Додаю її мейл Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. для тих, хто зачарований співом її талановитого гурту, розділить наше дружнє захоплення і разом з нами поздоровить цю майстриню українського народного мистецтва).

Нас, співочих «Лелек» Мурманська завжди захоплювала творчість цього маленького, але такого чудового колективу. Репертуар гурту викликає лише подив, адже береться до уваги творчість Лесі Українки, Тараса Шевченка, українські народні пісні. Цікаві гармонізації музичних творів і велике бажання цих творчих людей ділитися напрацьованим і досягнутим.

Маємо велику честь і ласку, бо і нам, аж у Мурманськ, надсилають ці митці української творчої Вдачі по електронній мережі пісні, а то і ноти, які нас зацікавили. Наші молоденькі дівчатка зараз працюють над пісенечкою на вірші славетної Лесі, яка називається «Негодонька», бо як почули цю пісню в виконанні «Світлиці», то враз і зачарувались.

Чарівний спів гурту «Світлиця» чули ми в Києві під час проведення Всесвітнього Форуму українців, чули та високо цінували нашу українську «Світлицю» і за кордоном, в Польщі, та ще безліч концертів дали наші українці в самій Литві, де вони живуть і працюють.

Вітаємо Вас, дорогенька наша пані Оксанцю! Вітаємо увесь Ваш родинний гурт «Світлиця» і зичимо здоров’я, успіхів та ще великої наснаги та такої ж великої вдачі.

З роси і води! Многая літа! З правдивою пошаною –

Наталя ЛИТВИНЕНКО-ОРЛОВА

з громадою співочих «Лелек»

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Дружній колаж керівниці українського співочого гурту із Литви від співочих “Лелек” із Мурманська

На світлинах: Заслужена артистка України Оксана Ластов’як після вручення їй державної нагороди Надзвичайним і Повноважним послом України в Литовській Республіці Борисом Клімчуком. Дружній колаж керівниці українського співочого гурту із Литви.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід

Останні коментарі

Обличчя української родини Росії

Обличчя української родини Росії

{nomultithumb}

Українські молодіжні організації Росії

Українські молодіжні організації Росії

Наша кнопка