Культурний центр УкраїниВітаємо Генерального директора та весь колектив Культурного центру України в Москві з його 15-річчям

Шановні друзі! Шановні наші співвітчизники! Правління Національно-культурної автономії українців Мурманського терену Росії, члени Української громади «Лелеки», учасники хору української пісні «Лелеки», щиросердно вітають весь колектив Культурного центру України в Москві з його 15–літнім ювілеєм!

Яка ж то була радість, коли 15 років тому, ми дістали радісну звістку про відкриття Українського культурного Національного Дому в Росії! Відтак, почалася нова, плідна і цікава робота, яка так чи інакше була супутником того рідного вогнику, що світив з Культурного центру України в Москві  в усі існуючі українські осередки Росії.

Тут, в Центрі, нам завжди були раді, - коли б і звідкіля ми не їхали через  Москву, завжди нас радо приймали. Тут  був надійний притулок і місце для обміну думками, досвідом та планами. Саме тут ми захоплено ділились новою інформацією. Саме тут ми, представники різних громад Росії, перезнайомились поміж собою. Саме тут відбувались майже всі наради та ще мистецькі конкурси та фестивалі. Завжди було цікаво споглянути на афіші Центру, які були свідченням тієї мистецької місії і великої корисної роботи, яку виконував і надалі буде виконувати наш український Центр.

Окрема подяка за ті книги, якими нас радували в Центрі. Бо Культурний центр України в Москві - це ще й потужна наукова кузня, як історичної, так і сучасної думки про долю України і про українців у цілому Світі. Плідною і показовою є ще й та ділянка роботи, що Центр має постійний енергетичний зв’язок з відомими на увесь Світ науковими установами України, такими, наприклад, як Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою Національного університету «Львівська політехніка».

Щиросердно вклоняємось директору Культурного центру України в Москві, Володимиру Юхимовичу Мельниченку, українській берегині та привітній господині, начальнику відділу інформації та діаспори пані Людмилі Михайлівні Мельник, дякуємо за терплячу і уважну роботу з гостями-покупцями магазину «Українська книга» головному спеціалісту Центру пані Галині Леонідівні Ширіній.

Зичимо і надалі плідної роботи в написанні нових книжок та цікавих досягнень в царині нашої неперевершеної української культури на користь нашої України! Многая літа!

З правдивою пошаною

Наталя ЛИТВИНЕНКО-ОРЛОВА,

голова НКАУ Мурманської області.

Богдан ЛАВРІВ,

співголова НКАУ

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.">Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід

Останні коментарі

Обличчя української родини Росії

Обличчя української родини Росії

{nomultithumb}

Українські молодіжні організації Росії

Українські молодіжні організації Росії

Наша кнопка