У Мурманську вiдбувся Фестиваль національних культур «Національні узори на полотні Кольського Заполяр’я»

27 жовтня 2018 року в місті Мурманську пройшов Фестиваль національних культур «Національні узори на полотні Кольського Заполяр’я»

Українську культуру на фестивалі представляли: Регіональна громадська організація «Національно-культурна автономія "Українці Мурманської області"» та вокальна група народного самодіяльного колективу хору української пісні «Лелеки».

Узори України були показані на старовинних і сучасних вишитих рушниках із колекції Олександри Шишкіної, члена нашої організації, учасниці хору «Лелеки». На гарно оформленій виставці, були представлені  українські національні костюми, прикраси, як невід'ємна частина національного строю. Демонструвались жіночі головні убори – хустки. Виступ українців супроводжувався показом на екрані слайд-шоу «Калинова моя Україна».

Також відбулася презентація страв української кухні, оформлена в національному колориті.

У фестивалі взяли участь національно-культурні об'єднання та групи етнокультурних напрямків, колективи національно-культурних об'єднань, що займаються збереженням традиційної народної культури, а також представники національних діаспор, що мешкають у Мурманській області та зберігають і розвивають етнокультурні традиції свого народу.

Катерина Ширко, голова НКА «Українці Мурманської області»

Додатково: Українці Мурманська провели звітний концерт хору української пісні «Лелеки»


На світлинах: Катерина Ширко, голова НКА «Українці Мурманської області». Фрагмент фестивального виступу мурманських українців. Учасники фестивалю: фото на згадку.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід

Останні коментарі

Обличчя української родини Росії

Обличчя української родини Росії

{nomultithumb}

Українські молодіжні організації Росії

Українські молодіжні організації Росії

Наша кнопка