Сергій Карась
Сергій Карась

Одиночний пікет на підтримку європейського вибору України в Росії

Зранку 14 грудня у місті Гусь-Хрустальний Сергій Карась провів одиночний пікет. З плакатом, на якому, крім прапорів України та Євросоюзу, були написи: "Україна - це Європа" та "Мирные демонстрации нельзя разгонять силой!", він вийшов на площу біля пам'ятника Першим комсомольцям.

Як зізнається С.Карась, була думка стати біля пам'ятника Владіміру Лєніну, що неподалік, але вчасно згадав, що, за "рішенням міської антитерористичної комісії це місце визнано небезпечним для проведення масових заходів".

Отже, о 8 год. 50 хв. за міським часом (о 6 год. 50 хв. за Києвом), Сергій вже був неподалік пам'ятника Першим комсомольцям з розгорнутим плакатом.

Повз активіста проходили люди. Але не було жодного представника ЗМІ. У ніч з четверга на п'ятницю (коли рішення про проведення акції все ж було ухвалене), С. Карась розіслав прес-релізи всім міським засобам масової інформації. Як зізнається активіст, зранку йому подзвонили представники "Радіо 7" і запитали, що це за акція взагалі. Після отримання пояснень, у відповідь почув лише: "Зрозуміло", сказане так, ніби співрозмовник на другому кінці проводу втратив будь-який інтерес.

Цікавіше повелися представники сайту "Gus-info", що відправили активістові серію листів з застереженнями. Скріншот переписки додані нижче.

Акція на підтримку київського Майдану завершилась за годину, о 9 год. 40 хв. Перехожі звертали увагу на мітингувальника, деякі навмисно двічі проходили повз. Але ніхто не зупинявся і не уточнював що до чого.

Ранок був по-лютневому вітряним, що заважало тримати плакат, та й було досить холодно.

До речі, на днях у світі відбулась акція "День студентської солідарності", організована Світовим Конгресом українських молодіжних об'єднань (СКУМО). Одним з гасел акції було: "Україна - це Європа", і, оскільки гасло, з яким С.Карась вийшов на мітинг, було схожим, та й сам мітингувальник наразі є студентом і учасником першого СКУМО, за словами Сергія, можна підсумувати, що і його пікет пройшов у рамках цієї акції.

Приблизно пів на десяту до пам'ятника Першим комсомольцям підійшов керівник Володимирського регіонального відділення офіційно не зареєстрованої Національно-Демократичної партії Дєніс Польской. Він і є автором фотографій. Після короткої фотосесії, акцію вирішили завершувати.

Акція була висвітлена навіть не міськими, а загальноросійськими мас-медіа! Щоправда, автор інформаційного повідомлення, що вийшло другом на сторінках ИТАР-ТАСС, під час проведення пікету присутньою не була, а матеріал був написаний на основі телефонного інтерв'ю.

На завершення, пряма мова:

«Висловлюю захоплення тими, хто в таку погоду днями стоїть на вулиці. Особливо хотілося б звернутися до ведучої Львівського Євромайдану Софії: «Софійка, не загуби голос! Удачі в боротьбі, українці. Діаспора з вами!»

Підготовлено на основі матеріалу Сергія КАРАСЯ.

Першоджерело: Маревний журнал Сергія Карася «Сила в русі» http://djohnni.livejournal.com/12611.html

З матеріалом ИТАР-ТАСС можна ознайомитись тут: http://www.itar-tass.com/obschestvo/833747.

Сергій Карась вийшов на одиночний пікет
Сергій Карась вийшов на одиночний пікет
Скріншот переписки
Скріншот переписки

На світлинах: Сергій Карась. Сергій Карась вийшов на одиночний пікет. Скріншот переписки.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід

Останні коментарі

Обличчя української родини Росії

Обличчя української родини Росії

{nomultithumb}

Українські молодіжні організації Росії

Українські молодіжні організації Росії

Наша кнопка