З хлібом-сіллю!До IV-го Міжнародного фестивалю українського мистецтва "Українська весна в Санкт-Петербурзі" 

Як ми вже повідомляли, 16 - 19 травня 2008 року в Санкт-Петербурзі відбувся III-й Міжнародний фестиваль українського мистецтва. Вже не за горами 19 грудня - День Святого Миколи ( зимового), а значить в Санкт-Петербурзі почнеться перший етап вже IV-го Міжнародного фестивалю українського мистецтва - "Українська весна в Санкт-Петербурзі".

У травні минулого року, жителі міста з великою насолодою змогли подивитися на кращих сценах Північної столиці корифеїв українського мистецтва: народний хор ім. Р. Верьовки (м. Київ);

- ансамбль народної музики «Гармоніка» (м. Чернігів); ансамбль народної музики «Дніпро» (м. Київ); державний ансамбль танцю «Бариня» (м. Санкт- Петербург); рок-групу «Сад» (м. Київ);

- ансамбль скрипалів ( м. Львів); незабутній своєю привабливістю і красою виступ зірки петербурзької естради Лариси Лусти; молодіжного ансамблю української пісні «Мрія» (м. Санкт- Петербург); унікального «Театру на ходулях» (м. Київ); вокального ансамблю «Відлуння» з Талліна;

- ансамблю танцю «Молодість» (м. Санкт- Петербург); Засл. артистки України Лариси Роговець;

- срібного сопрано Валентини Маліневської ( м. Чернігів); дитячого ансамблю української пісні і танцю « Перепілочка» (м. Санкт-Петербург) і багато інших яскравих колективів з України і Росії.

Знаковою подією в творчій діяльності організаторів фестивалю - його директора Валерії Крапівки і художнього керівника і режисера фестивалю Наталії Пахолкової стала їх участь в Діловій місії організацій Санкт-Петербургу в Києві, в липні 2008 року. На презентації підприємств Санкт-Петербургу, орієнтованих на встановлення і розвиток ділових і культурних контактів з Україною, що проходила в мерії м. Києва, організаторами Фестивалю вперше була представлена повна інформація про те, що проводяться в Санкт- Петербурзі щорічні Міжнародні фестивалі українського мистецтва.

Сама ідея і проведення такого культурного форуму в Росії отримали гідну оцінку і гарячу підтримку від заступника мера міста Києва Людмили Денисюк, посла Росії в Україні Віктора Черномирдіна, члена Уряду Cанкт-Петербурга, голови Комітету фінансового контролю Дмитра Буреніна, начальника відділу країн СНД і Балтії по зовнішніх зв'язках Санккт-Петербурга Сергія Науменка.

Про фестиваль змогли дізнатися і глядачі України і Далекого закордоння з інтерв'ю, взятого у В. Крапивки і Н. Пахолкової на Українському телебаченні. Ця програма дістала великий резонанс у мешканців України. Багато слів подяки і підтримки, а головне, бажання приймати участь у Фестивалі почули його організатори, і це з'явилося важливим стимулом до продовження роботи над організацією вже IV-го Міжнародного форуму українського мистецтва в Росії, який пройде в Санкт-Петербурзі в травні 2009 року. Робота по пошуку цікавих самобутніх і професійних українських колективів для участі в IV-му фестивалі продовжувалася все літо.

Ярослав КРАПИВКА.

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.">Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Валерія Крапивка і Наталія Пахолкова - літо 2008 року в столиці України

Перед Круглим столом в Мерії Київа.

На презентації Фестиваля в мерії Києва.

На прийомі в посольстві Россії в Україні

Фото після зустрічі в Посольстві РФ в Україні з послом Віктором Черномирдіним

Валерія Крапивка і Наталія Пахолкова на Українському телебаченні

На світлинах: З хлібом-сіллю! Валерія Крапивка і Наталія Пахолкова - літо 2008 року в столиці України. Перед «Круглим столом» в мерії Києва. На презентації Фестивалю в мерії Києва. На прийомі в посольстві Росії в Україні. Фото після зустрічі в Посольстві РФ в Україні з послом Віктором Черномирдіним. Валерія Крапивка і Наталія Пахолкова на Українському телебаченні.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід

Останні коментарі

Обличчя української родини Росії

Обличчя української родини Росії

{nomultithumb}

Українські молодіжні організації Росії

Українські молодіжні організації Росії

Наша кнопка