Наталія Пахолкова. Як в Культурному центрі України в Москві відбувся щорічний Всеросійський молодіжний конкурс любителів творчості Тараса Шевченка

В гарній залі Культурному центру можна було бачити світлі, радісні обличчя дітей з різних регіонів Росії. У передчутті поетичного свята зал, наповнився мелодійною мовою українського вірша; заграли, засвітились багатими фарбами українські костюми...

Конкурс відкрив генеральний директор Культурного центру Володимир Юхимович Мельниченко. Добрими словами він надихнув учасників конкурсу на поетичну хвилю. І нагадав, що в 40-50 роки ХІХ-го століття Тарас Шевченко зустрічався на Арбаті з Михайлом Щепкіним, і що знову вірші поета звучать у самому серці Росії, на старому Арбаті...

Журі конкурсу, представлене куратором конкурсу, начальником відділу інформації і діаспори Культурного центру України в Москві Людмилою Мельник, складалося з відомих представників української діаспори російської столиці. Перед ними стояло непросте завдання: оцінити самий гідний виступ. Тому що в конкурсі брали участь справжні шанувальники творчості Тараса Шевченка. Своїх любителів поезії Шевченка надіслала міста Вороніж, Мурманськ, Ніжнекамськ (Татарстан), Обнінськ, Пушкіно, Тула, Тюмень, Санкт-Петербург і само собою Москва,. Столиця була представлена студентами Московського державного університету ім. М. Ломоносова, МДИМО, РДГУ, а також учнями недільної школи при Культурному центрі України, Московським міським палацом дитячої творчості.

Від учнів нашої недільної школи учасників і гостей  Всеросійського молодіжного конкурсу любителів творчості Тараса Шевченка привітала піснею «Вишиванка» Катя Пахолкова. А виконана нею пісня «Одна Калина» змусила заспівати багатьох гостей - так зворушили серця слова пісні:

Одна калина за вікном,

Одна родина за столом,

Одна стежина, що б додому йшла сама.

Одна любов на все життя,

Одна журба до забуття

І Україна, бо в нас іншої нема.

Переможці конкурсу були нагороджені грамотами Культурного центру України у Москві та грошовими премиями. Серед них виявилися і представники Санкт-Петербургу - Тарас Фазылов та Катерина Пахолкова.

Ще переможцям були вручені чудові подарунки - книги генерального директора Культурного центру України на Арбаті Володимира Мельниченка «Тарас Шевченко «Мiй великий друг Щепкiн» та «Культурний центр України у Москвi».

Наталія ПАХОЛКОВА,

художній керівник і режисер Міжнародного фестивалю

"Українська весна в Санкт-Петербурзі"  

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.">Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.">Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Відкриття конкурсу

Журі

Дует

Пісню "Вишиванка" виконує Катя Пахолкова.

Нагородження переможців.

Переможцям конкурсу - книги та дипломи.

Після конкурсу.

На світлинах: Наталія Пахолкова. Відкриття конкурсу. Журі. Дует. Пісню "Вишиванка" виконує Катя Пахолкова. Нагородження переможців. Переможцям конкурсу - книги та дипломи. Після конкурсу.

http://clubuaspb.narod.ru/konkurs.htm

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід

Останні коментарі

Обличчя української родини Росії

Обличчя української родини Росії

{nomultithumb}

Українські молодіжні організації Росії

Українські молодіжні організації Росії

Наша кнопка