Маріїнський театр. Генеральне консульство України в Санкт-Петербурзі організувало благодійний концерт 

Генеральним консульством України у Санкт-Петербурзі, Маріїнським театром за підтримки Адміністрації м. Санкт-Петербург було проведено благодійний концерт для ветеранів Великої Вітчизняної війни, моряків-підводників та блокадників під назвою „Благо дарю”. Кошти, зібрані під час цього заходу, були направлені на закупівлю медичного та іншого необхідного обладнання для дитячих церковних притулків північної столиці Росії: імені Великомучениці Олександри, „Будинку милосердя” і Дитячого хоспісу.

Того дня у новій будівлі Маріїнського концертного залу звучали класичні твори та твори українських композиторів, які виконували солісти Маріїнки. Генеральний консул України у Санкт-Петербурзі Наталя Прокопович принагідно вручила відзнаки України відомим артистам-петербуржцям. Художній керівник Маріїнського театру Валерій Гергієв отримав посвідчення про присвоєння йому почесного звання Народний артист України та ордена Ярослава Мудрого V ступеня. У свою чергу, солісту театру, українцю за походженням Василю Герелло було вручено посвідчення про присвоєння почесного звання Заслужений артист України.

http://www.mfa.gov.ua/russia/ua/news/detail/26541.htm 

Генеральний консул України у Санкт-Петербурзі Наталя Прокопович.

Гості Маріїнського концертного залу.

Валерій Гергієв отримав посвідчення про присвоєння йому почесного звання Народний артист України.

Василю Герелло було вручено посвідчення про присвоєння почесного звання Заслужений артист України.

На світлинах: Маріїнський театр. Генеральний консул України у Санкт-Петербурзі Наталя Прокопович. Гості Маріїнського концертного залу. Валерій Гергієв отримав посвідчення про присвоєння йому почесного звання Народний артист України. Василю Герелло було вручено посвідчення про присвоєння почесного звання Заслужений артист України.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід

Останні коментарі

Обличчя української родини Росії

Обличчя української родини Росії

{nomultithumb}

Українські молодіжні організації Росії

Українські молодіжні організації Росії

Наша кнопка