Дмитро ПавличкоГолова УВКР Дмитро Павличко: зичу Україні й країнам, де Ви проживаєте, добробуту, стабільності, дружби і миру

Шановні друзі! Дорогі співвітчизники в Україні й за кордоном! Вітаю Вас та Ваші родини з Новим 2008 роком та Різдвом Христовим!

Ми прожили ще один рік, який був багатий на значущі події. Усі їх годі й перераховувати. Наші очікування не всі реалізувалися. Однак зазначу, що рік, що минув, зміцнив наші надії й сподівання на покращення життя, віру в майбутнє України. Впевнений, що в новому році ми докладемо максимум зусиль, щоб покращити наше життя, зробити його багатшим і щасливішим.

Бажаю усім Вам благоденства й злагоди, порозуміння й усіляких гараздів! Здоров'я Вам і щастя! Успіхів у праці й творчого натхнення! Нехай Новий рік і Різдвяні свята принесуть у Ваші родини радість і достаток! В Новому році зичу Україні й країнам, де Ви проживаєте, добробуту, стабільності, дружби і миру.

З Новим Роком! Щасливого Різдва! Здоров'я! Щастя! Многая літа!

Дмитро ПАВЛИЧКО,

голова Української Всесвітньої Координаційної Ради.

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.">Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. 

Щирі вітання з Новим роком та Різдвом Христовим!

На світлинах: Дмитро Павличко. Щирі вітання з Новим роком та Різдвом Христовим!

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід

Останні коментарі

Обличчя української родини Росії

Обличчя української родини Росії

{nomultithumb}

Українські молодіжні організації Росії

Українські молодіжні організації Росії

Наша кнопка