Це наша прекрасна ювілярка Людмила Найденко. Поздоровляємо із знаменною датою в житті нашу колегу і товаришку із Нижнєкамська Людмилу Найденко

Завдяки Людмилі Валентинівні Найденко на нашому сайті «Кобза-Українці Росії» вже 5 років успішно діє веб-сторінка «Вербиченька (Татарстан)». Перший матеріал там був виставлений у вересні 2004 року. Після того як ми повернулися з семінару редакторів українських засобів масової інформації української діаспори, що тоді провів у Києві уряд України, та літніх канікул. І почалося щомісячне, а то і щотижневе оновлення - публікація все нових матеріалів під цією рубрикою про життя однієї із найкращих українських громадських організацій Російської Федерації - Нижнєкамської міської національно-культурної автономії „Українське товариство „Вербиченька". Їх вже накопичилося біля сотні - справжня електронна бібліотечка матеріалів про цю видатну українську громаду.

Завдяки подвижницькій громадській праці пані Людмили світове українство мало можливість оперативно отримувати новини про всі основні заходи, що проводили Євген Вікторович Савенко та його дружня, винахідлива команда. І першу скрипку в прекрасному «оркестрі» цієї чудової української громади завжди грала Людмила Валентинівна.

Вона - керівник української недільної школи, об'єднання з вивчення української культури, гуртка плекання української мови „Лелеки", автор у місцевій газеті „Ваша газета" української сторінки „Вербиченька". Скільки своєї душі, таланту і хисту вкладає вона у всі заходи громади! А з якою любов'ю і насолодою все робить! З яким захопленням і натхненням!

Безмежний ерудит та помічений Божим перстом інтелігент-подвижник Євген Савенко має в її особі винахідливу помічницю і партнерку у всіх громадських заходах та проектах. Наприклад, є велика доля участі Людмили Валентинівни в успіху Першого українського міжрегіонального фестивалю "Калинові грона Поволжжя", в реалізації проектів Євгена Савенка по увічненню пам'яті на землі Татарстану видатних діячів України першої дійсно народної артистки Оксани Петрусенко, першого президента Української Народної Республіки Михайла Грушевського, видатного художника і поета Давида Бурлюка тощо.

Для мене та інших членів редакції Людмила Валентинівна Найденко - живе, яскраве уособлення всієї нижнєкамської «Вербиченьки». Визнаюсь, що вже давненько в редакційних листах і записах так її і називаю.

То дай же Боже Вам, дорога наша колего і товаришко Вербиченько, нових сил і наснаги на користь українського народу! Доброго Вам здоров'я, щастя та успіхів в Вашій творчій праці!

Ваші друзі Андрій Бондаренко і всі редакція сайту «Кобза-Українці Росії».

Квіти біля маминої хати.

А це я на семінарі редакторів засобів масової інформації української діаспори в Києві 25 травня 2004 року нагло і безсоромно обнімаю цю милу і красиву жінку якраз напроти Верховної Ради України.

Як згадку про сонячне літо на її рідній Слобожанщині

На світлинах: Це наша прекрасна ювілярка Людмила Найденко. Квіти біля маминої хати. А це я на семінарі редакторів засобів масової інформації української діаспори в Києві 25 травня 2004 року нагло і безсоромно обнімаю цю милу і красиву жінку якраз напроти Верховної Ради України. Як згадку про сонячне літо на її рідній Слобожанщині.

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід

Останні коментарі

Обличчя української родини Росії

Обличчя української родини Росії

{nomultithumb}

Українські молодіжні організації Росії

Українські молодіжні організації Росії

Наша кнопка