Літературно-музичне свято в Нижнєкамську

Щорічно початок березня все прогресивне українство світу присвячує великому українському Кобзарю Тарасові Шевченку, проводячи присвячені йому заходи. Таку традицію шанує в Татарстані  і нижнєкамське Українське товариство «Вербиченька», яке цього року відзначає 25-ту річницю з дня заснування.

9 березня 2020 року, в день народження Шевченка, в Будинку дружби народів міста Нижнєкамська відбулося літературно-музичне свято, і пройшло урочисте нагородження переможців 9-го Відкритого конкурсу на краще читання поетичних творів класиків татарської та української літератури «Тукай і Шевченко - джерела народної поезії».

Голова Нижнєкамської НКА «Українське товариство «Вербиченька» Євген Вікторович Савенко коротко нагадав присутнім про життєвий шлях, долю та творчість таких різних і таких схожих поетів. Також було представлено  насичену відео-презентацію про діяльність Товариства «Вербиченька» за останні п'ять років.

Майже півсотні учасників конкурсу  (від дошкільного до пенсійного віку!) представили на суд глядачів і компетентного журі поетичні твори, а також виконані за творами авторів малюнки та вироби. В цьому році, на ряду з малюнками в традиційній техніці, були представлені пластилінографія, моделювання, вишивка хрестом, вишивка стрічками, роботи в техніці витинанки, оригамі, канзаші та кінусайг.

Низку татарських і українських поетичних творів доповнювали виступи вокального ансамблю «Вербиченька» під керуванням Альміра Вафиної, які також лунали двома мовами.

Свято відбулося! Звучали добрі слова на адресу організаторів від батьків та педагогів, які готували дітей до конкурсу. Всі учасники отримали дипломи і пам'ятні подарунки, значки, сувеніри, книги. Хочеться висловити подяку співробітникам Станції дитячого та юнацького туризму і екскурсій і Будинку дружби народів міста Нижнєкамська за співпрацю і допомогу в організації свята. Добрі традиції будемо продовжувати!

Людмила Найденко, заступник голови НКА УТ «Вербиченька»

На світлинах:

1.Назіля Кашапова – одна з переможниць конкурсу «Тукай і Шевченко – джерела народної поезії»

2. Ведучі вечора – Людмила Найденко і Євген Савенко

3.Виступає вокальний ансамбль «Вербиченька»

4.Вірші Тараса Шевченка читає юна татарка Аліна Ахметзянова

5. Олександра Вахрушина. «Україночка». З робіт на конкурс малюнків і виробів

6. Дарина Ульянова.  «Молодята» (фрагмент). З робіт на конкурс малюнків і виробів

7. Учасники конкурсу «Тукай і Шевченко – джерела народної поезії»

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід

Останні коментарі

Обличчя української родини Росії

Обличчя української родини Росії

{nomultithumb}

Українські молодіжні організації Росії

Українські молодіжні організації Росії

Наша кнопка