Велике спасибі, пане Григорію! Низький уклін Вам, друзі Кубані! 

У нашого “Вісника” є в Сімферополі давній і добрий друг – відомий кримський журналіст і краєзнавець Григорій Андрійович Рудницький. Кілька років підряд, працюючи в республіканській газеті «Кримська світлиця», він постійно передруковував кращі матеріали з малотиражного кубанського видання, тим самим збільшуючи його читацьку аудиторію в десятки разів.

Але і, вийшовши на пенсію, Григорій Андрійович не забуває своїх кубанських друзів, висилаючи на адресу ученого секретаря Товариства української культури Кубані Віктора Чумаченко коштовні українські книги по історії, етнографії і літературознавству. Завдяки його безкорисливій допомозі і допомозі інших свідомих українців з метрополії і далекого зарубіжжя не гасне в козачому краї невелике вогнище справжньої української вченості.

Велике спасибі, Григорій Андрійович!

Низький уклін Вам, друзі Кубані!

Редакція “Вісника Товариства української культури Кубані”

“Вісник ТУКК” № 1 (41) –2005

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.">Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Наша довідка: Рудницький Григорій Андрійович; газета "Кримська світлиця" (м.Симферополь), редактор відділу народознавства (з 01.1993). Н. 01.04.1936 (с. Новокиївка, Каланчацький р-н, Херсон. обл.). Осв. Крим. пед. ін-т, іст.-філологічний ф-т, історія, рос. мова і літ-ра (1958-63). 05.1965-92 - перекладач, літредактор, газета "Кримська правда". Володіє біл., польськ. мовами.

Кримська світлиця 

відділ народознавства

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід

Останні коментарі

Обличчя української родини Росії

Обличчя української родини Росії

{nomultithumb}

Українські молодіжні організації Росії

Українські молодіжні організації Росії

Наша кнопка