Українські кінодокументалісти з Волині зняли фільм про канівських козаків в Краснодарському краї

Цього разу вони снимали станичне життя. Народна самодіяльна кіностудія “Волинь” вже розповідала про ювілеї в Уманській і Батуринській, школу народного мистецтва, козачій хор, українське свято на чорноморському узбережжі. І от тепер волиняки задумали і працюють над документальною стрічкою про життя козаків станиці Челбаської Канівського району.

Минулої  осені місцевий хор побував у Луцькому на фестивалі “Берегиня”. Кубанці були вражені гостинністю господарів, красою і охайністю Поліського краю. В захваті були і організатори “Берегині”, адже гості з Кубані виконали пісні, які були створені вже тут українською мовою.

В майбутньому документальна стрічка розповість про життя кубанців з Челбаської: як вони пораються в господах, зустрічаються з рідними, співають своїх кубанських українських пісень. Саме під час зйомок станичний хор вже вкотре успішно підтвердив своє звання народного. Один народ з однією ще рідною мовою живе  на Волині і на Кубані. Про це незабаром і розповість фільм народної самодіяльної кіностудії “Волинь” з Луцька.

Микола СЕРГІЄНКО.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід

Останні коментарі

Обличчя української родини Росії

Обличчя української родини Росії

{nomultithumb}

Українські молодіжні організації Росії

Українські молодіжні організації Росії

Наша кнопка