Так називалося свято, що пройшло в Концертному залі на вул. Красній, 5. А його організатором був Союз слов’ян Кубані.

За традицією зібрання благословив від імені митрополита Ісидора протоієрей храму Різдва Христового Костянтин Капранов. Учасники свята – представники дев’яти слов’янських громад краю – воздали молитву святим рівноапостольним просвітителям Кирилу і Мефодію. Іконописний образ солунських братів, що прикрасив зал цієї братської зустрічі, був наповнений дітьми-інвалідами з іконописної майстерні.

На святі блиснув талантами театр-студія “Духовний синтез” під керівництвом Тетяни Трушової, якому нині виповнюється 15 років. Своє мистецтво показали і представники слов’янських общин краю, які входять в Союз слов’ян Кубані. Це і колектив “Сковропеи” польського національно-культурного центру, “Єдність” під керівництвом Олександра Селюцького, і Вадим Євдокимів, керівник Російської общини Кубані, і чарівна Антоніна Кислякова, методист відділу культури Павловського району, що представила Товариство української культури Кубані, дитячий козачий колектив під керівництвом М. Губи.

Свято єдності продемонструвало високу культуру слов’янства, наше велике устремління до братства всіх народів, до миру і міжнаціональної злагоди на Кубані.

Сергій АЛЕКСАНДРОВ.

“Вісник Товариства української культури Кубані”

№ 2 (42) –  2005 р.

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.">visnik@rambler.ru

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід

Останні коментарі

Обличчя української родини Росії

Обличчя української родини Росії

{nomultithumb}

Українські молодіжні організації Росії

Українські молодіжні організації Росії

Наша кнопка