Микола СергієнкоПро Урочисту академію в Українському домі 16 лютого

16 лютого з 12.00 до 13.40 в Українському домі відбудеться урочиста академія з нагоди проголошення 90-ї річниці Кубанської народної республіки (16 лютого 1918р). В урочистій академії візьмуть участь Дмитро Павличко, історик, професор Володимир Сергійчук, голова Київського Меморіалу ім. Василя Стуса, директора музею радянської окупації Роман Круцик, представник Українського козацтва п. Євген Петренко, делегація від української громади Кубані на чолі з Миколою Сергієнком та інші чільні діячі громадського руху.

Перед урочистою академією в фойє 5 поверху Українського дому відбудеться виставка книжок і фотографій про сучасне життя українців Кубані та її історію. Організатором виставки є уродженець Кубані п. Є.Петренко.

На урочисту академію запрошуються всі бажаючі. Особливо організатори раді вітати представників засобів масової інформації. Адже за їх сприяння є можливість правдиво висвітлити і довести до широкого загалу ще один маловідомий період визвольних змагань українців за Самостійну Соборну Українську Державу.

Вхід на академію вільний. Цей захід з ініціативи Інституту національного державознавства (керівник М. Ратушний) і сприяння Української Всесвітньої Координаційної Ради проводить Світовий ювілейний оргкомітет з відзначення національних дат 2008-2009 р.р. 

Оргкомітет

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Палац мистецтв  Український дім

На світлині: Голова Товариства українців Кубані Микола Сергієнко, член Президії Української Всесвітньої Координаційної Ради. Палац мистецтв “Український дім”.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід

Останні коментарі

Обличчя української родини Росії

Обличчя української родини Росії

{nomultithumb}

Українські молодіжні організації Росії

Українські молодіжні організації Росії

Наша кнопка