Стефан Паняк
Стефан Паняк

50 років щасливого сімейного життя відзначили днями Микола Леонтійович і Фаїна Данилівна Кернесюки - відомі активісти української громади Єкатеринбурга

Ювілей проходив скромно і без зайвої пишності, але пронизливо щиро і тепло. Коли діти і внуки говорили слова подяки своїм батькам, дідусеві і бабусі, сльози стояли в очах не тільки у них.

Згідно з законами діалектики, у людей мають бути не лише друзі. Проте, я не знаю нікого, хто в нашому місті міг би сказати про цю пару щось негативне. Сам Микола Леонтійович людина пряма і безкомпромісна, часто бере слово у найкритичніші моменти наших громадських дискусій, але ніхто не сміє йому суперечити. Його авторитет у громаді ніхто не ставить під сумнів. Бо всі знають про діапазон ерудиції професора. Фактично все культурне життя української громади пов'язане з Миколою Леонтійовичем. Він професор не тільки у галузі медицини: не кожен професор-літератор міг би зрівнятися з ним у сфері знаття української культури. Пригадую, протягом скількох літературних вечорів наш професор медицини знайомив нас з видатними представниками «розстріляного покоління», адже це були нові імена, які були відкриті тільки в новітні часи. З талантами Хвильового, Зерова, Грінченка та багатьох інших знайомив нас Микола Леонтійович. І читав їхні твори нерідко з пам'яті. Як творча особистість, сам він пише вірші, любить співати українських пісень, читає з пам'яті твори українських гумористів, бо й сам має талант веселої людини. Його заслуги перед українською громадою РФ важко переоцінити: сам я неодноразово звертався до МЗС України щодо необхідності відзначення його заслуг перед історичною батьківщиною. Не почули, а жаль…

На заздрість красиву дружину підібрав собі Микола Леонтійович: його прямоту і твердість характеру чудово доповнює Фаїна Данилівна своєю м'якістю і добротою. Чудова пара!

Виростили гарних дітей і внуків, які щиро вітали ювілярів. У своєму вітальному слові я сказав, що маю щастя вважати цю красиву пару своїми друзями. Обоє - представники Східної України, але мені, галичанину, завжди було комфортно поряд з ними. Протягом двох десятиліть спільної праці на громадській ниві відчував їхню постійну підтримку і взаєморозуміння, за що сьогодні, користуючись нагодою, висловлюю глибоку вдячність.

Хочеться попросити Бога, щоб дав цій сім'ї здоров'я і щастя на довгі роки, бо вона цього, без сумніву, заслужила!

Стефан Паняк, директор сайту «Кобза-Ураїнці Росії».

Від редакції:

Вітаємо професора Миколу Кернесюка із сімейним ювілеєм! Бажаємо щастя та здоров'я!

Ваша колишня сокурсниця по Чернівецькому університету Ольга Павлівна Коломацька приєднується до вітань!

В.К.

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Подружжя Кернесюків
Подружжя Кернесюків

На світлинах: Стефан Паняк. Подружжя Кернесюків.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід

Останні коментарі

Обличчя української родини Росії

Обличчя української родини Росії

{nomultithumb}

Українські молодіжні організації Росії

Українські молодіжні організації Росії

Наша кнопка