Дорогі співгромадяни – дорога українська родино! Звертаючись до Вас, звертаюся до всіх українців, розкиданих четвертою еміграційною хвилею по чужих світах.

Звертаючись до Вас, звертаюся до всіх українців, розкиданих четвертою еміграційною хвилею по чужих світах. Наші люди скрізь і завжди показують приклад соціальної організованості й згуртованості, відданості українському національному духові, налаштованості на дієвий захист українських інтересів на чужині і в самій Україні.

 

Нині ми стоїмо на порозі вирішальних суспільно-політичних подій в Україні, які можуть докорінно змінити долю країни та нашого народу. Ці зміни великою мірою залежать від Вас, від Вашої громадянської позиції, від Вашої сміливості і принциповості. Адже громадяни України, які перебувають за її межами, становлять більше чверті всіх українських виборців. І слово, сказане Вами, може стати вирішальним у боротьбі за добробут і процвітання української нації. Хто, як не Ви, має право обирати майбутнє своєї країни. Штучно створені злидні виштовхнули Вас за межі рідної землі, але Ви, збагачуючи своєю працею інші держави, є головними інвесторами української економіки. Тяжко працюючи на чужині, Ви набуваєте того безцінного життєвого і ділового досвіду, який за мудрого державного керівництва може підняти нашу Батьківщину на заслужено високий рівень.

 

Ми працюватимемо спільно з Вами аби подолати всі наші біди, змінити життя України і Ваших сімей на краще, перетворити нашу землю на квітучий край.

 

Дорогі українці, Вірмо у свою мудрість і силу, вірмо у наші успіхи заради гідного життя усіх нас в Україні!

 

Час єднання кличе нас до праці!

 

Слава Україні!

 

Сердечно

 

Оксана Білозір,

 

Народний депутат України,

Народна артистка України,

Народний посол України

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід

Останні коментарі

Обличчя української родини Росії

Обличчя української родини Росії

{nomultithumb}

Українські молодіжні організації Росії

Українські молодіжні організації Росії

Наша кнопка