По яких би далеких світах не водила нас доля, кожен, хто любить Україну, у кого болить серце за цією землею, живе однією надією: побачити її нарешті квітучою, заможною, вільною державою, у якій затишно житиметься і нам, і нашим дітям.

По яких би далеких світах не водила нас доля, кожен, хто любить Україну, у кого болить серце за цією землею, живе однією надією: побачити її нарешті квітучою, заможною, вільною державою, у якій затишно житиметься і нам,  і нашим дітям.

Я розумію, як гостро відчувається ця надія на чужині, де мільйони наших співвітчизників опинилися в добровільному вигнанні. Я знаю, як гірко і боляче вам було покидати свою родину і їхати виховувати чужих дітей, доглядати чужих батьків, виконувати найтяжчі роботи за кордоном, не маючи жодних прав і жодного захисту.  Знаю, яка біда і безвихідь довела вас до такого непростого рішення.

Сьогодні ви працюєте у багатих демократичних країнах Європи й Америки.  Ви бачите, як відстоюють їх народи свої інтереси, права і борються за своє майбутнє.    Кожна вільна, заможна країна – це приклад величезної віри народу в себе і його боротьби за свободу та справедливість.  Ви краще ніж будь-хто усвідомлюєте, що тяжкі випробування, які випали на долю нашої країни  – це не вічний фатум і не безвихідь, яку треба терпіти чи залишати у спадок нащадкам.  Навпаки, це – досвід, який вчить нас бути рішучими й активними сьогодні, коли історія дає Україні ще один шанс. 

31 жовтня відбудуться вибори Президента України.  Вони матимуть вирішальне значення для України і для кожного з нас.  Як громадяни України ви маєте право взяти участь у голосуванні незалежно від того, легально чи нелегально перебуваєте за кордоном. Українська влада, яка створила нестерпні умови для вашого життя в Україні, не зацікавлена, щоб ви проголосували за кордоном. Адже ваша доля – є найпершим вироком сьогоднішній владі. Я вірю, що ви прийдете на виборчі дільниці і підпишете цей вирок.  Повірте, голос кожного з вас допоможе очистити і врятувати Україну!

Я йду на вибори, щоб розбудувати цивілізовану демократичну державу, у якій кожен буде чутися вільно і захищено, кожен зможе реалізувати свої здібності, знання і талант на рідній землі,  а  його праця буде належно оцінена суспільством і оплачена. Справою честі нової влади буде створення таких умов життя і праці, за яких українські заробітчани зможуть повернутися в Україну, до своїх родин.

Дорогі друзі, ваша тяжка праця на чужині, ваше самозречення в ім’я родини  – це вчинок подвижницький, гідний найвищої поваги і пошанування від держави. 

У випадку обрання мене на посаду Президента України, я зроблю все, щоб надати вам надійну підтримку. Я поширю соціальні гарантії нашої держави  на тих громадян України, котрі перебувають за її межами. Першочергово зверну увагу на проблеми їх соціального й пенсійного забезпечення, на те, щоб трудовий стаж заробітчан враховувався відповідними державними органами. Я  наполегливо працюватиму в напрямку легалізації праці українських робітників, які перебувають зараз за кордоном та  над підписанням угод щодо дотримання їхніх прав і свобод, їхнього соціального забезпечення в іноземних державах.

Сьогодні ви далеко від України, але пам’ятайте, що Україна чекає на вашу підтримку.  Адже ви – дуже важлива частина нашого суспільства: мисляча, активна, здатна до рішучих змін, збагачена досвідом демократичних країн.

Нехай день виборів стане для вас днем єднання з рідною землею із рідним народом! Усі разом ми врятуємо Україну!

 

 

Щиро                                                                                                

Віктор Ющенко

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід

Останні коментарі

Обличчя української родини Росії

Обличчя української родини Росії

{nomultithumb}

Українські молодіжні організації Росії

Українські молодіжні організації Росії

Наша кнопка