На відзначення заслуг жінок у розвитку Української держави, духовному відродженні нації, вихованні дітей та відповідно до пункту 25 статті 106 Конституції України постановляю:

 

    На відзначення заслуг жінок у розвитку Української держави, духовному відродженні нації, вихованні дітей та відповідно до пункту 25 статті 106 Конституції України

постановляю:


     1. Встановити відзнаку Президента України "Орден княгині Ольги" (далі - орден княгині Ольги) І, II, III ступеня.
     2. Затвердити Статут і описи ордена княгині Ольги І, II, III ступеня.
     3. Орденом княгині Ольги нагороджувати жінок за визначні особисті заслуги в державній, виробничій, громадській, науковій, освітянській, культурній, благодійницькій та інших сферах суспільної діяльності, вихованні дітей у сім'ї.
     4. Кабінету Міністрів України здійснити фінансове і матеріальне забезпечення виготовлення знаків ордена княгині Ольги І, II, III ступеня та орденських книжок.

      Президент України                                                                                  Л. КУЧМА

м. Київ
15 серпня 1997 року
N 827/97


Знак ордена княгині Ольги
III ступеня

 

ОПИС
відзнаки Президента України "Орден княгині Ольги"


     Знак ордена княгині Ольги І ступеня виготовляється зі срібла і має форму овалу, з'єднаного вгорі з декоративною колодкою у вигляді банта.
     На лицьовому боці знака на білій емалі - зображення княгині Ольги, обрамлене орнаментом і прикрашене чотирма аметистами прямокутної форми. Розмір знака: висота - 45 мм, ширина - 40 мм.
     На колодці - накладна кругла пластинка з зображенням малого Державного Герба України, з правого і лівого її боків - стилізоване зображення гілки калини та фігурно вигнуті скоби для закріплення банта. Діаметр пластинки - 15 мм. Орнамент, зображення княгині Ольги, пластинка на банті - рельєфні позолочені.
     Зворотний бік знака плоский, з вигравіруваним номером ордена; на зворотному боці колодки - шпилька для прикріплення знака до одягу.
     Знак ордена княгині Ольги II ступеня такий самий, як і знак ордена княгині Ольги І ступеня, але зображення княгині Ольги і пластинка на банті - рельєфні срібні.
     Знак ордена княгині Ольги III ступеня такий самий, як і знак ордена княгині Ольги І ступеня, але виготовляється з посрібленого томпаку.
     Стрічка ордена княгині Ольги шовкова муарова бузкового кольору з поздовжніми посередині білими смужками: для І ступеня - з однією смужкою, шириною 14 мм, для II ступеня - з однією смужкою, шириною 6 мм, для III ступеня - з двома смужками, шириною по 2 мм кожна і бузковою смужкою, шириною 2 мм між ними. Ширина стрічки - 22 мм.
     Планка ордена княгині Ольги являє собою прямокутну металеву пластинку, обтягнуту відповідною стрічкою. Розмір планки: висота - 12 мм, ширина - 24 мм.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід

Останні коментарі

Обличчя української родини Росії

Обличчя української родини Росії

{nomultithumb}

Українські молодіжні організації Росії

Українські молодіжні організації Росії

Наша кнопка