Тарас Миколайович Дудко

Стан покращується. Замаху не було.

Дорогі читачі!

По діаспорі пройшли панічні чутки, що на Тараса Миколайовича в Україні був замах і що він перебуває у важкому стані у лікарні.

Ми детально зібрали інформацію з різних джерел і можемо повідомити громаді перевірену інформацію.

4 січня в Україні була ожеледиця. Тарас Миколайович послизнувся, впав і отримав травму голови, на яку спочатку не звернув уваги. Через два дні почалися більш серйозні симптоми, його поклали у лікарню, де він пербував до 9 січня (тобто три дні).

9 січня Президія УВКР прийняла рішення про його переведення на лікування у Київ – з метою гарантованого найкращого лікування в Україні. Нині він знаходиться на лікуванні в Інституті нейрохірургії. Стан його покращується, про що говорять і лікарі, і сам Тарас Миколайович. Фінанси на лікування ніби є (але в цьому пункті ми додатково зробимо уточнення, оскільки лікування ще не завершено і остаточний рахунок не виставлено).

Тарас Миколайович через «Кобзу» дякує всім, хто підтримав його своїми молитвами в час лікування, а також заспокоював своїх друзів, що замаху не було.

Ми бажаємо Тарасу Миколайовичу швидкого одужання. Він є визнаним лідером українців Росії і ми знаємо, що він зробить ще багато добра для нашої української справи.

Ми також дякуємо Президії УВКР за оперативну допомогу у справі лікування лідера українців Росії.

Василь Коломацький

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

На світлині: Тарас Миколайович Дудко.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід

Останні коментарі

Обличчя української родини Росії

Обличчя української родини Росії

{nomultithumb}

Українські молодіжні організації Росії

Українські молодіжні організації Росії

Наша кнопка