Тарас Дудко, Москва.
Тарас Дудко, Москва.

Прийшов час демократичних змін!

Шановні лідери українських регіональних товариств Російської Федерації, члени українських громад!

26 травня 2012 року в Москві, в приміщенні Національного Культурного центру України (вул. Арбат 9), відбудеться Установчий З'їзд зі створення нової Загальноросійської української громадської організації в Російській Федерації. Початок з'їзду об 11 годині.

Рішення про проведення З'їзду узгоджено і знайшло підтримку у Посольстві України в Росії, яке надає необхідне організаційне сприяння.

Делегація УВКР прибуде з Києва для участі в цьому важливому заході української громади у вкрай відповідальний для неї час. Ми маємо підтримку і від інших культурних національних організацій Російської Федерації.

Основні завдання Установчого З'їзду - ухвалити рішення про створення нової Загальноросійської української громадської організації в Російській Федерації, затвердити Статут, вибрати Голову і Правління нової загальноросійської організації.

Не обійдемося ми і без обговорення ситуації в організаційному житті української громади, що склалася після ліквідації ОУР Верховним Судом Російської Федерації.

Шановні лідери українських організацій, уповноважені делегати з'їзду, не прислухайтесь до провокаторських заяв відомих осіб, які продовжують лунати з їхніх сайтів та телефонних віщувань - обов'язково приїздіть на Установчий З'їзд. Прийшов час демократичних змін. Створимо організацію і нарешті будемо працювати у легітимному полі на користь великих держав - України та Росії.

Т.М.Дудко

Голова Оргкомітету

Установчого З'їзду

22 травня 2012 року

На світлині: Тарас Дудко, Москва.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід

Останні коментарі

Обличчя української родини Росії

Обличчя української родини Росії

{nomultithumb}

Українські молодіжні організації Росії

Українські молодіжні організації Росії

Наша кнопка