Любов Дяченко
Любов Дяченко

Звернення до Президента Російської Федерації В. Путіна

Шановний пане Президент!

Ми, українці Росії, яких за підсумками перепису 2010 -го року налічується більше 1,93 млн. чоловік, вкрай стривожені подіями, що розгортаються в ці дні в Криму.

Нам, громадянам Росії, небайдужа доля нашої історичної Батьківщини - України, з якою ми тісно пов'язані не тільки етнічним і духовним корінням, а й наявністю великої кількості близьких і родичів, які проживають сьогодні в різних регіонах країни.

Ми вкрай стурбовані напруженістю, яка виникла на півострові Крим, де перестають діяти закони України, а вулиці і дороги переповнені бойовою технікою і великою кількістю людей у військовій формі. Ескалація напруженості на півострові може привести до збройних конфліктів і кровопролиття серед мирних громадян.

Наші братські народи - російський і український - століттями жили пліч -о- пліч, борючись із загальним ворогом, творячи своє майбутнє. Не можна допустити, щоб розірвався цей духовний зв'язок і ми з друзів і сусідів перетворилися на непримиренних ворогів, допустили кровопролиття.

Переконливо закликаємо Вас, як президента Російської Федерації і Верховного головнокомандуючого, зробити все можливе для запобігання агресії в Криму, неухильного дотримання діючих в Автономній Республіці законів України, а також міждержавних домовленостей про правила перебування Чорноморського Флоту Росії в Севастополі, положень Будапештського меморандуму 1994 року, Угоди між Україною і Росією від 1997 року про збереження територіальної цілісності та політичної Незалежності України. Ми впевнені, що мудрий український народ зуміє самостійно обрати свій подальший шлях розвитку і закликаємо Росію та інші країни зробити все можливе для збереження єдності України.

Захищаючи інтереси російського і російськомовного населення Криму, не можна допустити порушення прав інших народів, що населяють півострів. Сподіваємося на Вашу мудрість як керівника великої держави, лідера великого багатонаціонального народу і закликаємо докласти максимум зусиль і волі для мирного врегулювання проблем, що виникли у Криму, для збереження стабільності та недопущення подальшої ескалації напруженості в цьому регіоні.

Слава Україні! Слава Росії!

Український Конгрес Росії.

Регіональна громадська організація «Українці Москви».

На мітинг у Москві вийшли ті, хто не згоден з агресорською політикою Путіна
На мітинг у Москві вийшли ті, хто не згоден з агресорською політикою Путіна
Громадяни Росії проти війни
Громадяни Росії проти війни
У Москві затримали сотні людей, які виступили проти ведення російських військ в Україну
У Москві затримали сотні людей, які виступили проти ведення російських військ в Україну

На світлинах: Любов Дяченко, голова Українського Конгресу Росії. На мітинг у Москві вийшли ті, хто не згоден з агресорською політикою Путіна. Громадяни Росії проти війни. У Москві затримали сотні людей, які виступили проти ведення російських військ в Україну.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід

Останні коментарі

Обличчя української родини Росії

Обличчя української родини Росії

{nomultithumb}

Українські молодіжні організації Росії

Українські молодіжні організації Росії

Наша кнопка