Єлизавета Кейль, Запоріжжя
Єлизавета Кейль, Запоріжжя

Повідомлення редакції про зміни в колективі

Дорогі читачі!

Як ми вже повідомляли, 14 лютого ц.р. редактор сайту Андрій Бондаренко прийняв рішення про вихід із редакції. Його відставку було прийнято.

Нагадаємо, що Андрій Васильович працював в редакції 7 років, із яких 5 років був головним редактором. Він підготував до друку приблизно дві з половиною тисячі матеріалів сайту. Саме під час його головування в редакції сайт вийшов на рівень щоденного оновлення, на «Кобзі» затвердилися високі стандарти роботи з фото та оформленням тексту. Пан Андрій став творцем більшості розділів, присвячених регіональним організаціям. За час роботи на сайті він отримав звання Заслуженого журналіста України. На жаль бурхливі політичні події останнього року в Україні принесли на сайт небажані тенденції. На «Кобзі» з’явився матеріал «Про Автономію, громадську діяльність та «політиканство» http://kobza.com.ua/content/view/3662/1/ . Не оминула уваги редакції й активність нашого колишнього колеги в федеральній пресі: http://www.ng.ru/politics/2011-01-25/3_kartblansh.html . Світоглядні питання кожен вирішує самостійно, але і в редакції існує певна межа розбіжності в поглядах, тому ми усвідомлюємо що наступні роки нам іти різними стежками.

Ми бажаємо нашому колишньому колезі творчих успіхів, бадьорого духу і здоров’я.

«Король помер. Хай живе король!», – каже британська приказка. А чому, власне, не королева? Повідомляємо читачам, що 6 березня до нашої редакції приєдналася молода журналістка із Запоріжжя Єлизавета Кейль. Пані Єлизавета є студенткою Запорізького національного університету, навчається на факультеті журналістики. Будучи людиною молодшого покоління, вона вже встигла отримати добру практику в кількох міських газетах, в даний момент є репортером на радіо. У вільний час пані Єлизавета працює інструктором пішохідного туризму, водячи групи туристів переважно Кримськими горами. Її редакційні обов’язки на «Кобзі» включатимуть пошук та редагування матеріалів розділу «Регіональні організації».

Просимо читачів привітати пані Єлизавету з початком її роботи і просимо кореспондентів надсилати ваші матеріали про святкування і ювілеї в громадах на  адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

Користуючись нагодою, повідомляємо читачам про найближчі плани сайту. Редакційна політика сайту залишиться незмінною. Ми позиціонуємо себе як інформаційний ресурс з теми «українці Росії». Основні інформаційні напрямки: репортажі з регіонів, редакційні статті, аналітика про стан російсько-українських відносин в гуманітарній сфері, дослідження діаспори, прес-релізи ОУР-ФНКАУР та СКУ, правозахисні звернення, культура, інтерв’ю з керівниками регіональних українських організацій. Ми залишаємось незалежним сайтом діаспори. При цьому наша громадська позиція майже тотожна з лінією ФНКАУР та ОУР, що й не дивно, оскільки всі члени первинної редакції (професор Стефан Паняк, Наталка Литвиненко-Орлова, Василь Коломацький) є ветеранами українського руху і членами ОУР. Доказом добрих відносин з ОУР може служити свіжий передрук нашого матеріалу офіційним сайтом Об’єднання українців Росії http://ukrros.info/news/index.php?ELEMENT_ID=3061. Нам приємно, що це передрук саме полемічного ідейного матеріалу, що підтверджує тотожність поглядів редакції і керівництва. Тим не менше, в несуттєвих деталях розбіжності з офіційним керівництвом ОУР ціком можливі (зокрема в аналізі причин непроведення чергового Конгресу українців Росії, тощо). Запевняємо, що за всіх обставин ми захищатимемо українські організації від їх юридичних ліквідацій, різноманітного тиску і принижень з боку влади. Ми з вами, українські активісти Росії, і працюємо для вас!

Василь КОЛОМАЦЬКИЙ

головний редактор

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. 

Єлизавета Кейль під час походу
Єлизавета Кейль під час походу

На світлинах: Єлизавета Кейль, Запоріжжя. Єлизавета Кейль під час походу.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід

Останні коментарі

Обличчя української родини Росії

Обличчя української родини Росії

{nomultithumb}

Українські молодіжні організації Росії

Українські молодіжні організації Росії

Наша кнопка