Зробіть щось для України зараз!

Дорогі читачі!

Дорогі українці Росії!

Цієї ночі Росія розпочала віроломну війну проти України. Мова йде про масований обстріл по всьому кордону (від Харкова до Маріуполя), а також ракетний обстріл українських міст, включаючи столицю. Це реальна широкомасштабна війна Росії проти України.

Редакція уважно слідкує за тривожними подіями навколо України. Ми хочемо поділитися нашим баченням ситуації.

  1. Війна розпочалася, триватиме вона довго і забере життя тисяч людей. Українцям нині будь-що потрібно зберегти Україну і її проєвропейський напрямок.
  2. Стало остаточно зрозуміло, що Путін ненавидить український народ і Державу Україна. В нашій українській діаспорі у Росії він зруйнував усе що міг, і нагадив українцям де тільки міг. Ми пишемо про це вже більше двадцяти років. Тим не менше, ми не вірили у повномасштабний напад на Україну, оскільки це сфера міжнародних відносин, а значить, конфронтація з усім цивілізованим світом. Але Путіна не стримали ні ганьба Росії, ні кров, ні сумнівні перспективи його власного режиму. Дух кагебізму став домінуючим у російській політиці, він отруїв всю гуманітарну і інформаційну сфери. Кров залила очі правителям Кремля.
  3. Сьогодні Україна опинилася на передньому краю боротьби за демократію у світі, проти тоталітарних та мілітарних сил. Захист України можна порівняти із Іспанією 1936-39 рр., коли в Громадянській війні фактично вирішувалося майбутнє Європи. В той момент Республіка не змогла втриматися і фашизм отримав перемогу, яка й проклала дорогу до Другої світової війни. Ми сподіваємося, що сьогодні світові сили демократії не допустять поразки і сповзання до нової трагедії. Захистимо Україну - значить захистимо демократичний вибір у Європі. Ні – Берлінським стінам! Ми закликаємо Захід тримати санкції стільки, скільки триватиме окупація України.
  4. Ми закликаємо українців Росії виходити на демонстрації та пікети проти війни. Виходьте разом із росіянами, під російськими антивоєнними нейтральними гаслами: «Нет войне!», «Остановим безумие!», «Кровь на вашей совести!», «За нашу и Вашу свободу». Виступи у пресі, звичайно, є більш сміливим кроком, оскільки відповідь про війну відразу може викликати репресії з боку влади. Кожний вирішує сам як далеко він може зайти у протесті. Але зробіть щось для України зараз!
  5. Просимо писати нам репортажі про антивоєнні демонстрації у ваших містах. Передруки із місцевої преси також будуть корисними для «Кобзи».
  6. Якщо Ви бажаєте дати редакції інтерв’ю, просимо повідомити і ми зконтактуємося із вами. Якщо громадяни України у Росії хочуть розповісти про свою ситуацію і плани, просимо зконтактуватися із нами. Сьогодні правдива інформація із Росії є захистом України у війні.

Поет Микола Зеров у своєму сонеті сказав про Київ: «Ніхто твоїх не заперечить прав.» Це ті слова, у які ми всі разом віримо сьогодні.

Слава Україні!

«Кобза – українці Росії»

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

На світлині: Російська бронетехніка рухається територією Сумської області, перетнувши КПП «Бачевськ», 24 лютого 2022 р.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід

Останні коментарі

Обличчя української родини Росії

Обличчя української родини Росії

{nomultithumb}

Українські молодіжні організації Росії

Українські молодіжні організації Росії

Наша кнопка